Wydarzenia:

Warszawskie Dni Seniora na Ochocie

20-09-2018


Powiększ zdjęcie

Aby zmysły nie prysły

Dom Dziennego Pobytu „Z Ochotą" , w ramach tegorocznych obchodów Warszawskich Dni Seniora, serdecznie zaprasza na warsztaty sensoryczne dla seniorów Aby zmysły nie prysły, które odbędą się we wtorek 25 września 2018 r.  w godzinach 11.00 - 13.00 w MAL przy ul. Grójeckiej 109. Uczestnicy warsztatu będą wspólnie oglądać, słuchać, dotykać, wąchać, smakować, czyli - pobudzać zmysły!

*

Bal w MAL

Ochocki Bal Seniora, organizowany przez Dom Dziennego Pobytu „Z Ochotą", zamknie tegoroczne obchody Warszawskich Dni Seniora na Ochocie. Zapraszamy wszystkich Seniorów 1 października 2018 r., w godzinach 12.00 -15.00, na do MAL przy ul. Grójeckiej 109. Wszystkim, którzy tak jak my uważają, że taniec nie jest zarezerwowany tylko dla młodych, zapewnimy konkursy, muzykę z dawnych lat, tańce integracyjne w kręgu i dobrą zabawę!

*

Alzheimer w rodzinie - debata on line

OPS Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy zaprasza do udziału w ogólnopolskiej debacie online pn.: Alzheimer w rodzinie - jak diagnozować, jak pomagać osobom żyjącym z chorobą i ich rodzinom, w ramach konferencji zorganizowanej przez Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich i Alzheimer Polska. Spotkanie otworzy dr Adam Bodnar - Rzecznik Praw Obywatelskich. Grono specjalistów opowie o znaczeniu badań przesiewowych i wczesnego rozpoznawania choroby oraz o komunikacji z osobami żyjącymi z chorobą Alzheimera. Podczas konferencji będzie możliwość komentowania i zadawania pytań specjalistom. Spotkanie lokalne poprowadzi psycholog Monika Gąska, a gościem wydarzenia będzie lek. med. Maciej Czarnecki - specjalista neurolog. Konferencja online tłumaczona będzie na PJM.  Serdecznie zapraszamy  27 września br. do Biblioteki „Pod Skrzydłami" przy ul. Grójeckiej 109., w godzinach 9.30 - 15.00.

 

 

Kontakt

Adres ul. Przemyska 11
02-361 Warszawa

e-mail osrodek@opsochota.waw.pl
Fax 22 817 64 63

Sekretariat:
Telefon 22 822 11 24

Inspektor Ochrony Danych:

iod@opsochota.waw.pl
 
Pracownicy Socjalni:
Telefon 22 822 29 62
Telefon 22 822 23 36

Godziny pracy Ośrodka:

pn. - pt. godz. 8 - 16

Przyjęcia interesantów:

pn. godz. 8 - 18
wt. - pt. godz. 8 - 16

» Szczegółowe dane

Elektroniczna skrzynka podawcza
Osoby, posiadające certyfikowany podpis elektroniczny mogą w kontaktach z nami skorzystać z Elektronicznej Skrzynki Podawczej

Ustawa o wsparciu kobiet w ciąży i rodzin Za życiem obowiązująca od początku 2017 r.  stwarza możliwość dodatkowej pomocy matce z ciężko chorym dzieckiem w postaci m.in.  wsparcia asystenta rodziny. Przypomnijmy, jakie formy wsparcie dla kobiet w  tak trudnej sytuacji życiowej stwarzają przepisy wprowadzone tą ustawą.

 

» Archiwum» Czytaj

Uczestniczymy w projektach:

obrazek

Porady prawne
Prawnik udziela porad we wtorki w godz. 14 – 16, po uprzednim skontaktowaniu się telefonicznym.
Urząd Miasta Warszawy Boris Centrum Wolontariatu Urząd Miasta Warszawy Stowarzyszenie Otwarte Drzwi