Wydarzenia:

Zapraszamy na Piknik!

10-09-2018


Powiększ zdjęcie

XVI Rodzinny Piknik Integracyjny Szczęśliwice 2018 odbywa się w ramach kampanii Postaw na Rodzinę!, a jego hasło brzmi: Troszczymy się o siebie!  Organizatorzy Pikniku (Urząd Dzielnicy Ochota, Klub Rodzin Abstynenckich OSTOJA, Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych i Ekonomicznych WISE) oraz jego partnerzy (m.in. Samorząd Województwa Mazowieckiego) pragną w ten sposób przypomnieć, jak ważna jest dobra komunikacja miedzy rodzicami a dziećmi, jak istotne jest budowanie wzajemnego zaufania i zrozumienia w rodzinie. Właściwie funkcjonująca rodzina, pomagająca sobie wzajemnie, wykazująca troskę o wszystkich jej członków, jest - zdaniem psychologów - najlepszą ochroną dzieci przed sięganiem po alkohol.

Zapraszamy do Parku Szczęśliwickiego w dniu 16 września br. w godz. 11.00 - 17.00. Piknikowi towarzyszyć będą X Targi Ochockich Organizacji Pozarządowych. Wystawcy zorganizują dla mieszkańców Ochoty różnorodne warsztaty, gry, zabawy, zajęcia sportowo-rekreacyjne, konkursy. Będą porady zdrowotne (np. Miasteczko Zdrowia), spotkania informacyjne, prezentacje i pokazy (m.in. karate i aikido), a także pokazy i występy estradowe: m.in. zespoły Not BiG But Band, Miraż i in.

Zapraszamy również do odwiedzenia  stoisk Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Ochota oraz Dziennego Domu Pomocy Z Ochotą, gdzie będą czekać na Państwa liczne atrakcje.

Na zakończenie imprezy - koncert pt. W hołdzie Zbigniewowi Wodeckiemu, z udziałem m.in. Łukasza Zagrobelnego. Zapraszamy!

 [rmk]

 

Kontakt

Adres ul. Przemyska 11
02-361 Warszawa

e-mail osrodek@opsochota.waw.pl
Fax 22 817 64 63

Sekretariat:
Telefon 22 822 11 24

Inspektor Ochrony Danych:

iod@opsochota.waw.pl
 
Pracownicy Socjalni:
Telefon 22 822 29 62
Telefon 22 822 23 36

Godziny pracy Ośrodka:

pn. - pt. godz. 8 - 16

Przyjęcia interesantów:

pn. godz. 8 - 18
wt. - pt. godz. 8 - 16

» Szczegółowe dane

Elektroniczna skrzynka podawcza
Osoby, posiadające certyfikowany podpis elektroniczny mogą w kontaktach z nami skorzystać z Elektronicznej Skrzynki Podawczej

Ustawa o wsparciu kobiet w ciąży i rodzin Za życiem obowiązująca od początku 2017 r.  stwarza możliwość dodatkowej pomocy matce z ciężko chorym dzieckiem w postaci m.in.  wsparcia asystenta rodziny. Przypomnijmy, jakie formy wsparcie dla kobiet w  tak trudnej sytuacji życiowej stwarzają przepisy wprowadzone tą ustawą.

 

» Archiwum» Czytaj

Uczestniczymy w projektach:

obrazek

Porady prawne
Prawnik udziela porad we wtorki w godz. 14 – 16, po uprzednim skontaktowaniu się telefonicznym.
Urząd Miasta Warszawy Boris Centrum Wolontariatu Urząd Miasta Warszawy Stowarzyszenie Otwarte Drzwi